Ну вот что написал один из членов правление в ответ на ваши вопросы
Labdien. Neesmu sēdētājs pie datora, bet redzu, ka uz dažiem jautājumiem ir jāatbild.               
        Par zemi.    Kā jau daudziem mūsu mājas iedzīvotājiem ir zināms īstajam zemes īpašniekam, Kanādā dzīvojošam A.Spuram, piederēja mūsu mājas apkārtējā zeme 1711 m2 platībā. Ar viņu vairākkārt sazvanījāmies un izteicām vēlēšanos (mājas iedz. vārdā, ko pārrunājām vienā no sapulcēm ) nopirkt šo zemi, kam viņš piekrita pārdot par kadastra vērtību 10500 Ls. Savukārt zemes pārvaldniecei, kura dzīvo Vairoga 54, tas nebija izdevīgi, un 05.06.2006g. šī zeme nonāca pie V.Krūmiņa ( izraksts no zemesgrāmatas –dāvinājuma līgums atlīdzības nozīmē -), bet patiesībā pārdota. 26.07.2006.g. Krūmiņš šo zemi uzdāvina M.Ļedjajevai patreizējai zemes īpašniecei. Pēc likuma Spura varēja dāvināt kam grib, bet pie pārdošanas mums bija pirmpirkuma tiesības. Loģiski  būtu ja šī zeme piederētu mums, ideālais variants, proporcionāli dzīvokļa platībai, tas tikai celtu katra dzīvokļa cenu ņemot vērā, ka no 2008.g.kadastrs palielinās 3-7 reizes, tātad arī zemes noma palielināsies tikpat. Protams, varam sniegt tiesā, bet cik tas maksās, kam un vai vispār tas ir vajadzīgs. Varam ņemt kredītu, bet tur ir vajadzīga 100% dz.īp. piekrišana. Cik atceros sapulcē vairāki bija kategoriski pret kredītu, par savas daļas izpirkšanu- tikai daži. Gribētos dzirdēt Jūsu domas par šo jautājumu, jo tas ir jāatrisina vēl šajā gadā.
         Par rēķinu. ISM – individuālais siltuma mezgls – kas mūsu mājās siltummezglā uzstādīts 2003.g. par kuru ir ņemts kredīts ar procentu likmi 9,5% gadā, cik noprotu bez iedzīvotāju ziņas. Atlikusī  vērtība uz 01.09.2007g.ir 1657.25 Ls. Konstants ikmēneša maksājums ir 21.81 Ls., kas sastāda 10.76 Ls. no pamatsummas un 11.04 Ls. procentu maksājums. Galīgā norēķina termiņš 05.01.2014g. Protams, ka jebkurā mirklī mēs varam samaksāt pamatsummu, uz doto mirkli tā ir1182.83Ls.Tas arī jālemj iedzīvotājiem.
          Kas attiecās uz elektrību un karsto ūdeni tā tiešām ir grāmatvedības kļūda, noteikti būs korekcijas.Bet satraukumam nav pamata, katrs santīms ko Jūs būsiet pārmaksājuši paliks biedrības bankas kontā un tiks izlietots mājas labiekārtošanā. (tas jau tika izrunāts un  nolemts sapulcēs) 1) durvis    2) kāpņu telpa;    3) sēta; utt.
Kas būtu  jālemj visiem mājas iedzīvotājiem. Jebkurš cilvēks par to varēs pārliecināties, ikmēneša bankas izraksts būs mūsu grāmatvedībā kur būs redzams cik, kurš, kad ir samaksājis, kādi ir izdevumi, kāds ir atlikums.Bet ja kāds grib redzēt tekošā mēneša konta stāvokli, lūdzu, atnākat uz 9 dz. Atvērsim internetbanku kur viss ir redzams. Vajadzēja uztraukties par maksājumiem ‘’Juglas namiem’’, tā naudiņa visa aizgāja nebūtībā. Starp citu, man vairāki mājas iedzīvotāji ir jautājuši: kāda ir mana interese, un kāpēc es te cīnos .Atbildu: mans dzīvoklis + divas manas garāžas kopā sastāda 180 m2, tas ir 1/7 daļa mājas, respektīvi, es maksāju visvairāk un es gribu lai katrs mans santīms tiktu ieguldīts mājā. Vienkārši vēlos dzīvot labiekārtotā un sakārtotā vidē.
          Šeit tika izteikta versija par pievienošanos kādai biedrībai, es uzskatu tas būtu solis atpakaļ ‘’Juglas namu’’ virzienā, atkal uzturēt kādu administrāciju. Cien.Olgai 17 varu atbildēt:1 MWh siltumenerģijas maksā 21.43Ls.Bet lai Jūs būtu lietas kursā es labprāt atdotu Jums siltummezgla atslēgu, tad katra mēneša pirmajā datumā Jums būtu jānoņem visi siltummezgla rādījumi un jānodod ‘’Rīgas siltumam’’.Kas attiecas uz valdes ziņojumiem, es domāju nevajadzētu mums veidot ‘’fronti’’. Vienā pusē valde, otrā dzīvokļu īpašnieki, vieni tikai prasīs - otri tikai ziņos (kā zināms valde mums nav algota ),un valde -3 cilv.- ir tādi paši dz. īpašnieki kā visi pārējie. Tikai nepārprotiet, tas nenozīmē, ka būsiet informācijas trūkumā. Pie manis varat griezties jebkurā laikā 9 dz. tel. 7562103;   29205927;
         Bet es vēlreiz gribētu uzsvērt, ka tagad mēs dzīvojam PERSONĪGĀ MĀJĀ un pret visu vajag izturēties kā pret personīgo īpašumu (godprātīgi attiekties pret ūdens sk. rādījumiem, savlaicīgu rēķina nomaksu,  mājas iekšējo un apkārtējo  teritoriju utt. ) viss nebeidzas tikai ar rēķina samaksu vien.
    Ēriks.